kapiten njemačke

Kimmicha oduševilo ono što je vidio u Zenici: “To se ne doživljava tako često”

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je od Njemačke rezultatom 1:2 u Ligi nacija.

Jedan od najboljih u pobjedničkoj ekipi, kapiten Joshua Kimmich, je dao svoje viđenje utakmice.

-Zadovoljni smo, rekao je Joshua Kimmich za RTL nakon utakmice, ali na svoj uobičajeni iskren i samokritičan način, te dodao:

-Naravno da smo propustili ranije odlučiti utakmicu. Imali smo malo poteškoća na početku, kao i u prvih pet minuta nakon gola za 2:1, a postizali smo i golove iz ofsajda. Na kraju je tijesan rezultat bio jedino što nas je možda malo učinilo nezadovoljnim.

U nastavku je pohvalio navijače na tribinama Bilinog polja istakavši da se takvo nešto rijetko viđa:

-Bili su veoma, veoma fer i ispoštovali su nas prije i nakon utakmice. To se ne doživljava tako često.