poljska

Sjajno poluvrijeme bh. košarkaša protiv Mađarske, evo gdje možete gledati TV prenos

kosarkasi bih madjarska

Inače utakmicu možete gledati uživo na FaceTV-u.

Košarkaška reprezentacija BiH u kvalifikacijama za plasman na Olimpijske igre odigrala je sjajno poluvrijeme protiv selekcije Mađarske i slavila sa 57:26.

Fantastično su Zmajevi ušli u meč i pogocima Nurkića i Muse poveli 5:0, a potom se pomenutom dvojcu priključio i Garza, koji nam donosi velikih 13:3!

nurkic bih madjarska

Nije mogla Mađarska zaustaviti dominaciju BiH, blistao je Musa i Zmajevi su stigli od ogromnih 26:8.

Nakon osam minuta igre Musa pogocima s linije slobodnih bacanja donosi našem timu +20 (31:11). Na kraju prve dionice bilo je 36:16.

U drugoj četvrtini je BiH demonstrirala i briljantnu odbranu, Mađari nisu imali rješenja i prednost našeg tima je nezaustavljivo rasla. Nakon petnaestak minuta rezultat je bio nevjerovatnih 51:22, a onda pogotkom Garze idemo na +31 (53:22)!

Na odmor između dva poluvremena otišlo se s rezultatom 57:28.

Musa je već postigao 19 poena, a Nurkić ima double-double učinak od 10 poena i 10 skokova.

Inače utakmicu možete gledati uživo na Face TV-u.