nesvakidašnja situacija

Banjalučki Borac igrao protiv šestorice košarkaša na parketu

Košarkaši Borca iz Banje Luke savladali su poslije produžetaka u gostima ekipu Zlatibora, u okviru drugog kola ABA 2 lige.

Nakon regularnih 40 minuta, rezultat je bio 81:81, a meč je obilježila jedna zaista nesvakidašnja situacija.

Naime, na nešto više od dva minuta do kraja prve dionice, Zlatibor je bio na terenu sa šest, umjesto sa pet košarkaša.

Najčudnije od svega jeste, što su oni sa šestoricom odigrali po napad i odbranu, a uz to i poentirali, a da niko nije primijetio.

Tek nakon gotovo minut igre, domaći su vratili jednog od košarkaša na klupu, svjesni svoje greške.

Borac je ipak na kraju slavio rezultatom 93:90.