premijer liga bih

Sloga stigla do prve pobjede, Vidić pogodio za tri boda protiv Širokog

fk sloga nk siroki

Na drugoj strani, Širokobriježani su ubilježili drugi poraz i ostali na osam osvojenih bodova

U okviru 6. kola Premijer lige BiH Sloga Meridan je ugostila Široki Brijeg i slavila pobjedu od 1:0

Sloga je povela golom Vidića u 23. minuti. Karać je sjajno ubacio loptu u prostor s desne strane, a Vidić je preciznim udarcem matirao Tomića. Široki Brijeg je pokušao uzvratiti, ali nisu uspjeli ozbiljnije ugroziti domaći gol.

Drugo poluvrijeme. Široki Brijeg je ostao s igračem manje nakon što je Filip Taraba isključen zbog prekršaja u 60. minuti. Široki je imao tako i rezultatski i igrački zaostatak. No, i Sloga je dobila crveni karton kada je Halkić, nakon gledanja VAR snimka, odlučio isključiti i Poparu u 84. minuti zbog drugog ozbiljnog prekršaja. Tako su oba tima do kraja utakmice igrala sa igračem manje.

FK Sloga Doboj je danas stigla do prve pobjede ove sezone i ukupno pet osvojenih bodova. Na drugoj strani, Širokobriježani su ubilježili drugi poraz i ostali na osam osvojenih bodova.