Ubjedljiv nastup

Široki deklasirao Igman u Konjicu

Igman će u sljedećem kolu gostovati u Vrapčićima kod ekipe Veleža dok će Široki Brijeg na svom terenu dočekati Slobodu.

Fudbaleri Širokog Brijega danas su u prvoj utakmici četvrtog kola Wwin lige Bosne i Hercegovine deklasirali Igman u Konjicu, a bilo je na kraju 3:0.

Širokobriježani su u vodstvo došli u finišu prvog poluvremena kada je Filip Taraba dalekometnim udarcem doveo postavio rezultat prvog dijela.

U nastavku su gosti postigli još dva pogotka, a u strijelce su se upisali Domagoj Jelavić i Stipe Vučur.
Do kraja susreta nije bilo promjene rezultata te je Široki slavio drugu ovosezonsku pobjedu, a Igmanu je ovo bio treći poraz u isto toliko odigranih susreta.