igman poražen

Sarajevo nastavilo niz nepobjedivosti, riješili utakmicu do poluvremena

sarajevo pobijedilo igman

Zasluženo stigli do sedme pobjede u sezoni

Nogometaši Sarajeva su savladali Igman na gostovanju u Konjicu rezultatom 3:0 u 11. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Sarajevo je pružilo jednu od najboljh partija ove sezone i zasluženo je u Konjicu stiglo do sedme pobjede ove sezone i ostalo jedan od dva neporažena tima u našem prvenstvu ove sezone.

Tri gola do poluvremena

U 23. minuti Beganović je pokušao ubaciti s desne strane, Velić je pokušao izblokirati centaršut, no loptu je samo skrenuo u vlastitu mrežu.

U 25. minuti ponovo je Beganović bio u akciji, Hebibović mu je oduzeo loptu, no loše je ispucao i lopta je došla do Lulića koji pogađa za 2:0.

Dvije minute prije kraja prvog poluvremena Sarajevo je odigralo brzu kontru, Oliveira je uposlio Bubanju koji je rutinski pogodio sa 12 metara za velikih 3:0.