"skroman kao uvijek"
Ronaldo otvoreno: Najbolji sam u historiji
“Možda neko preferira Pelea, Messija ili Maradonu. Razumijem to i poštujem, ali ja sam najbolji i najkompletniji ikad”, rekao je
Portugalski napadač Cristiano Ronaldo (39) dao je intervju španskom El Chiringuitu i u njemu poručio kako je upravo on najbolji nogometaš u historiji.
“Iako sam postigao do sada 923 gola, nebitno mi je hoću li ih u karijeri imati 930, 950 ili koliko već. Ukoliko uspijem postići 1.000, super. Ako ne, to je također u redu. Međutim, brojke ne lažu. Ja sam najbolji nogometaš u historiji i tačka”, rekao je Ronaldo.
Napadač saudijskog Al Nassra nastavio je u sličnom tonu.
“Možda neko preferira Pelea, Messija ili Maradonu. Razumijem to i poštujem, ali ja sam najbolji i najkompletniji ikad. Nisam vidio boljeg nogometaša od mene. Dobar sam u igri glavom, dobar sam izvođač slobodnjaka. Pucam dobro lijevom i desnom nogom… Brz sam, snažan, puno skačem… Reći da Ronaldo nije kompletan nogometaš je laž. Nema kompletnijeg nogometaša od mene”, dodao je.
🚨 Cristiano Ronaldo: “If I finish on 920, 925 goals… it doesn't matter to me at all. I AM THE BEST IN HISTORY. Period”.
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) February 4, 2025
“If I reach 1,000 goals, great. If not, that's fine too. Numbers don’t lie”, told Chiringuito. pic.twitter.com/6P2Xvza4ik