Wwin liga BiH

Plemići bez poraza: Preokret Zrinjskog protiv Sloge

Zrinjski sada nakon tri utakmice ima maksimalnih devet bodova, dok je Sloga u četiri odigrana susreta osvojio samo dva boda. U narednom kolu Zrinjski dočekuje Borac, dok će Sloga ugostiti Široki Brijeg.

Fudbaleri Zrinjskog večeras su u zaostaloj utakmici Pod Bijelim brijegom savladali Slogu iz Doboja rezultatom 3:1.

Ovom pobjedom tim Marija Ivankovića nastavio je seriju pobjeda u domaćoj Wwin ligi BiH, te se sada nalaze na četvrtoj poziciji sa 9 bodova, ali iz svega tri odigrane utakmice.

Pravi šok za domaće fudbalere desio se u 50. minuti kada je nekadašnji reprezentativac Toni Šunjić pogodio vlastitu mrežu za vodstvo gostiju.

Ipak Zrinjski je u svega šest minuta stigao do preokreta

Prvo je Mulahusejnović u 61. minuti zabio za 2:1, a Topić u 67. za potpuni preokret.

Konačnih 3:1 postavlja Šunjić, koji se tako na najbolji način iskupio za autogol iz 50. minute.