Nova žrtva Lionela Messija, ostao je još samo Las Palmas

messi

Barcelona je u prvih 45 minuta susreta 4. kola Primere napunila mrežu domaćeg Leganse. Katalonci su do odlaska na poluvrijemi tri puta zatresli mrežu domaćina.

Lionel Messi zabio je pogodak za vodstvo Barcelone. Time je novi prvoligaš postao još jedna “žrtva” argentinskog čarobnjaka, a jedini klub kojem Messi (još uvijek) nije zabio, a koji je ove sezone također član Primere, jeste Las Palmas.

No, ima vremena i za to. Las Palmas u januaru iduće godine stiže na Camp Nou.

Messi je na startu drugog dijela (55. minuta) zabio još jedan gol, za vodstvo Barce od 4:0. Drugi i treći gola zabili su Suarez i Neymar. A, u 64. minutu Rafinha je povisio na 5:0. Počasni gol za domaće i konačnih 1:5 zabio je Gabriel u 80. minutu susreta. Pobjedom se Barca bodovno poravnala na čelu tabele sa Realom, no Madriđani imaju utakmicu manje. U nedjelju gostuju u Barceloni, kod Espanyola.