Konferencijska liga

Navijači Sarajeva iz cijele BiH najavili dolazak na Koševo, očekuje se preko 20.000 gledalaca

Svoj dolazak najavili su navijači Sarajeva iz Goražda, Konjica, Maglaja, Travnika, Visokog, Gračanice, Živinica, Lukavca, Srebrenika, Jablanice, S. Mosta, Cazina, Viteza, Olova, Kladnja, D. Vakufa…

FK Sarajevo u četvrtak u 21:00 sat igra uzvratnu utakmicu 1. pretkola Konferencijske lige protiv Aktobea. U prvom dvoboju u Kazahstanu Bordo tim je slavio rezultatom 1:0 golom Kyeremeha u 90. minuti i ima veliku šansu da se plasira u narednu rundu.

S obzirom da je rezultat iz prvog meča izuzetno povoljan, velika je euforija među navijačima koševskog tima pred ovaj okršaj. Kako saznaje Scsport.ba, prodaja ulaznica ide odlično i očekuje se prisustvo preko 20 hiljada navijača na najvećem bh. stadionu.

Pristalice Bordo tima iz cijele BiH stižu na Koševo kako bi pomogli klubu da ostvari svoj cilj. Svoj dolazak najavili su navijači Sarajeva iz Goražda, Konjica, Maglaja, Travnika, Visokog, Gračanice, Živinica, Lukavca, Srebrenika, Jablanice, S. Mosta, Cazina, Viteza, Olova, Kladnja, D. Vakufa… Ideja je ista – biti tu i živjeti evropski san.

Također, treba naglasiti da se Aktobe pokazao kao izuzetno neugodan rival i da u BiH dolaze s namjerom sa ostvare pobjedu. Stoga je podrška za izabranike Zorana Zekića itekako potrebna.