Navijači Liverpoola i Borussije u jedan glas YNWA

navijaci borussia

U prvoj utakmici četvrtfinala Evropske lige Liverpool i Borussia Dortmund remizirali su na Signal-Iduna Parku. Njemački mediji opisali su taj susret kao “Jürgen Klopp derbi”, jer je njemački nogometni strateg, aktuelni menadžer Liverpoola, ostavio duboki trag u redovima njemačkog Bundesligaša u sedam godina koliko je proveo tamo.

No, još upečatljivije od same utakmice bili su navijači obiju ekipa. I jednima i drugima je klupska “himna” “You'll Never Walk Alone”, a kako to zvuči kada 83 hiljade navijača u isti glas pjeva poslušajte na dnu teksta. I pokušajte se ne naježiti…

Što se utakmice tiče, gostima je pripalo prvo, a domaćinu drugo poluvrijeme za konačnih 1-1. Gol za Liverpool zabio je Divock Origi u 36. minuti, a izjednačio je Mats Hummels u 49. minuti.