sjajni argentinac

Martinez srušio Romu, trener Intera: On je jedan od pet najboljih igrača na svijetu

Trener Intera Simone Inzaghi izjavio je da je nogometaš milanskog kluba Lautaro Martinez jedan od pet najboljih igrača na svijetu.

Nogometaši Intera pobijedili su sinoć u gostima ekipu Rome rezultatom 1:0 u meču osmog kola Serije A. Jedini gol na utakmici postigao je Martinez u 60. minutu.

-Prvo poluvreme je bilo izjednačeno. U drugom smo imali dvije-tri prilike da ranije riješimo utakmicu. Međutim, teško je igrati na Olimpiku, tako da sam zadovoljan. Martinez mora da nastavi sa ovakvim igrama u klubu i reprezentaciji Argentine ako želi da osvoji “Zlatnu loptu”. Mislim da je jedan od pet najboljih igrača na svijetu, rekao je Inzaghi.

Nogometaši Intera se nalaze na drugom mjestu na tabeli Serije A sa 17 bodova, a u narednom kolu na svom terenu dočekat će Juventus.