kvalifikacije za evropa ligu

Majstorija Bilbije: Pogledajte golove sa utakmice LASK-a i Zrinjskog

bilbija

Osim uvodnih dvadesetak minuta Zrinjski je odigrao odličnu utakmicu

U prvom susret playoff runde Uefine Europske lige austrijski LASK je u Linzu svladao Zrinjski rezultatom 2:1.

Loše je Zrinjski otvorio utakmicu i već nakon 12 minuta bh. prvak je bio dva gola u minusu.

Robert Žulj je u 4. minuti šutirao s ruba kaznenog prostora i pogodio za 1:0.

Osam minuta kasnije u sličnoj situaciji Žulj je ponovno šutirao, ovoga puta s dvadesetak metara, i uduplao prednost LASK-a.

Stajao je Zrinjski dobro na terenu u drugom poluvremenu. Zaigrali su Mostaraci ofanzivnije nakon ulaska u igru Tomislava Kiša i Franka Sabljića, a do gola su stigli nakon prekida u 71. minuti.

Tomislav Kiš ubacio je loptu pred gol LASK-a, domaća obrana zaboravila je na Nemanju Bilbiju, a napadač Zrinjskog iz voleja je pogodio za 2:1.

Osim uvodnih dvadesetak minuta Zrinjski je odigrao odličnu utakmicu. Plemići su bili ravnopravni, u pojedinim fazama utakmice čak i bolji protivnik, i s pravom se mogu nadati da će na svom terenu za sedam dana uspjeti nadoknaditi zaostatak iz prve utakmice.

U gore priloženim videima možete pogledati golove iz Linza.