sp u kataru

Kakvo finale! Francuzi se za dva minuta “vratili iz mrtvih”

mbappe

Podsjećamo, Argentina je vodila golom Messija iz penala u 23. minutu i Di Marie u 36. minutu utakmice

Dva minuta bila je otvoreno “crna rupa” u koju je upala reprezentacija Argentina.

Za ta dva minuta Kylian Mbappe vratio je Francusku iz mrtvih i sa dva gola svojoj reprezentaciji donio produžetke.

Argentinci su vodili s 2:0 sve do 80. minuta, a onda je Mbappe prvo pogodio iz penala, a već nakon nešto više od 60 sekundi maestralno zabio iz igre za 2:2.

Podsjećamo, Argentina je vodila golom Messija iz penala u 23. minutu i Di Marie u 36. minutu utakmice. No, kada se činilo da će rutinski privesti utakmicu kraju i osvojiti treći naslov prvaka svijeta, sve su prokockali.

Messi je do 80. minute imao titulu prvaka svijeta, Zlatnu kopačku i vjerovatno trofej za najboljeg igrača na SP-u, no trenutno više nema ništa. Pobijedi li Francuska sve to ide, vrlo vjerovatno, u vitrine Kyliana Mbappea!