Lois Openda

Ima 23 godine i već je hit napadač, danas je za pet minuta postigao hat-trick

FRA, Ligue 1, RC Lens vs Lille OSC
04.03.2023, Stade Bollaert-Delelis, Lens, FRA, Ligue 1, RC Lens vs Lille OSC, 26. Runde, im Bild openda (lois) // during the France Ligue 1 26th round match between RC Lens and Lille OSC at the Stade Bollaert-Delelis in Lens, France on 2023/03/04. EXPA Pictures © 2023, PhotoCredit: EXPA/ Pressesports/ Etienne Garnier *****ATTENTION - for AUT, SLO, CRO, SRB, BIH, MAZ, POL only***** Photo: EXPA/ Pressesports/ Etienne Garnier/EXPA

Lens je slavio s 4:0, a Openda je tri gola zabio u razmaku od samo tri minute u prvom dijelu

Napadačbelgijske reprezentacije i francuskog Lensa Lois Openda (23) zabio je hat-trick u 27. kolu Ligue 1 na gostovanju kod Clermonta.

Lens je slavio s 4:0, a Openda je tri gola zabio u razmaku od samo tri minute u prvom dijelu. S nova tri boda Lens je skočio na treće mjesto tablice.

Prvi gol zabio je 31. minuti, a iduća dva pala su u dva uzastopna napada u kojima je Lens sjajnim presingom natjerao Clermont na kobne greške u opasnim zonama.

Drugi gol Openda je zabio u 34. minuti, a dok se još vrtjela ponovljena snimka tog gola zabio je i treći. Četvrti gol djelo je Alexisa Claude-Maurica u 76. minuti.