liga prvaka

Golman Intera urlao na Džeku, zamalo došlo do tuče

onana tws

Bh. reprezentativac je odmah uzvratio i pokazao svom golmanu da se smiri i da mu je bolje da prestane vikati na njega

Inter je sinoć u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka na svom San Siru pobijedio Porto 1:0. Jedini pogodak na utakmici zabio je Romelu Lukaku u 86. minuti.

Porto je od 78. minute bio s igračem manje jer je Otavio dobio drugi žuti karton.

U prvom poluvremenu ovog ogleda dogodio se verbalni okršaj golmana Intera Onane i njegovog suigrača Edina Džeke. Kamerunski golman je počeo urlati na Džeku jer mu je očito nešto zamjerio, a napadaču se to nije svidjelo.

Bh. reprezentativac je odmah uzvratio i pokazao svom golmanu da se smiri i da mu je bolje da prestane vikati na njega. Na kraju je reagirao i Hakan Calhanoglu, koji je smirivao Onanu i čak mu rukom začepio usta.