prva liga fbih

Došao je kraj i sjajnoj seriji Slobode

sloboda rudar kakanj

Za pobjedu Goražda pogađali su Harambašića, koji u 44. minuti trese mrežu na asistenciju Tatara, te Mašić

Odigrana su tri susreta 9. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine, a prekinut je veliki niz Slobode.

Sloboda je s osam vezanih trijumfa stigla na gostovanje Goraždu, ali domaćin je slavio sa 2:0 i zaustavio Tuzlake!

Za pobjedu Goražda pogađali su Harambašića, koji u 44. minuti trese mrežu na asistenciju Tatara, te Mašić. On je strijelac bio u 70. minuti, a opet je u ulozi asistenta bio Tatar.

S 2:0 je na domaćem terenu slavila i Zvijezda, koja je u Gradačcu savladala Rudar iz Kaknja. Golove su postigli Čaušević, Kozić i Mikić.

Tomislav je s 2:1 pobijedio Bratstvo. Strijelci za domaće bio je Banović dva puta, dok je jedini gol za Bratstvo postigao Šer.