težak poraz

Debakl bh. nogometašica protiv Srbije

nogometasice fss (1)

Izabranicama selektorke Samire Hurem poražene su čak sa 0:6

Ženska nogometna reprezentacija BiH pretrpjela je težak poraz u prijateljskom meču protiv Srbije. Meč u kojem su naše nogometašice teško poražene odigran je u Trening centru FSS u Staroj Pazovi.

Izabranicama selektorke Samire Hurem doživjele su debakl Poražene su čak sa 0:6. Čak pet pogodaka domaće igračice su postigle u prvom poluvremenu. Briljirale su u srbijanskom timu Jelena Čanković, koja je u prvih 45 minuta asistirala za svaki pogodak Srbije. Sjajnu utakmicu odigrala je Tijana Filipović koja je postigla tri gola. Golove su još postigle Alegra Poljak, Milica Mijatović i Nevena Damjanović.

Srbija – BiH 6:0

SRBIJA: Kostić, Lazarević (od 68. Vučković), Frajtović, Slović, Damjanović, Pavlović (od 46. Ilić), Mijatović (od 46. Matić), Damjanović (od 46. Čavić), Čanković (od 61. Stupar), Filipović, Poljak (od 61. Sremčević).

BiH: Hodžić, Sabanović, M. Hasanbegović, Piskić (od 46. Velagić), Spasojević (od 78. Grebena), Aleksić, Grabus (od 46. Gačanica), Kapetanović, Medić (od 46. Gavrić), Krajšumović, Kršo.