Allegri nakon Fiorentine ljut na Pjanića

pjanic dybala

Juventus je u srijedu porazio Fiorentinu rezultatom 1:0, a pomalo iznenađujuće je Miralem Pjanić priliku dobio tek u finišu meča. Odigrao je posljednjih 15-ak minuta, a nakon utakmice je krtikovan od strane Massimilliana Allegrija. Trener Juventusa je bh. fudbalera kritikovao jer je u posljednjoj minuti uputio udarac prema golu s 50 metara. Krenuo je žestoko prema Pjaniću, te mu je uputio pogrdne riječi.

– Pjanić je uputio udarac sa 50 metara. Takve stvari me ljute, jer igrač sa 500 utakmica u nogama ne pravi takve stvari. Očekivao sam da mirno zadrži loptu, a on je napravio tako nešto, rekao je ljutiti Allegri.

Trener Juventusa je i u prošlosti imao sukoba sa igračima. Prošle sezone je imao otvoren duel s Leonardom Bonuccijem, koji je na kraju sezone otišao iz Juventusa i to u redove velikog rivala Milana.