Dvije utakmice i jedan gol na otvaranju nove sezone Premijer lige BiH (VIDEO)

mladost

Utakmicom u Bijeljini između domaćeg Radnika i Krupe počela je nova nogometna sezona u nogometnoj Premijer ligi BiH.

Utakmica, koja je potpuno razočarala malobrojnu publiku okončana je 0:0, a o kakvoj se predstavi radi najbolje govori podatak da je domaći tim prvi šut u okvir gola ima tri minute prije kraja utakmice.

Mladen Žižović, trener Radnika istakao da je prema viđenom rezultat realan.

– U narednom meču protiv Slobode idemo kao i u svakom da osvojimo bodove, rekao je Žižović.

Krupa je, prema riječima njihovog trenera Slobodana Starčevića zadovoljna osvojenim bodom.

– Ovo nije loš rezultat za malu Krupu jer ulazimo u prvenstvo sa jednim bodom iz jednog meča što nije loše, riječi su Starčevića.

U drugoj utakmici nove sezone, Mladost u Doboj Kaknju je sa 1:0 savladala Vitez.

Igrala se 35. minuta kada je Lazić uspio matirati gostujućeg golmana i dovesti Mladost u vodstvo od 1:0, što je bio i konačan rezultat utakmice.