kapiten bh. selekcije

Džeko postigao već deseti gol sezone za Fenerbahče

edin džeko

Kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko danas je postigao deseti gol ove sezone za Fenerbahče, koji je u susretu desetog kola turske Super Lige savladao Bodrumspor 2:0.

Prvi pogodak na susretu je u 17. minuti postigao Youssef En Nesyri, a Džeko se u strijelce upisao u 55. minuti kada je izašao sam pred golmana gostiju na dodavanje Sofyana Amrabata i rutinski pogodio.

Džeki je ovo bio šesti pogodak u turskom prvenstvu u devetom nastupu, a na svom kontu ima i četiri pogotka iz isto toliko susreta u kvalifikacijama za Ligu prvaka.