Vrijedan trijumf

Sloga bolja od katastrofalnog GOŠK-a

fk sloga nk siroki

Nakon 11 kola Sloga je 9. na tabeli sa 12 bodova, dok je GOŠK 11 sa svega 4 boda i nalazi se u dosta teškoj situaciji.

Fudbaleri Sloge Meridian danas su upisali vrijednu pobjedu savladavši GOŠK iz Gabele rezultatom 2:0 u prvoj utakmici 11. kola Wwin lige BiH

Sve je bilo riješeno u prvom poluvremenu. Prvo je Dejan Popara u 27. minuti doveo Slogu u vodstvo, da bi stvari riješio Slobodan Đekić u posljednjim trenucima prvog poluvremena.

Nastavak donosi ofanzivu GOŠK-a koja se nije isplatila. Najbolju šansu 15 minuta prije kraja utakmice propustio je Gabrijel Čoko koji je izašao sam pred domaćeg golmana, ali mu je udarac odbranio Bojan Pavlović.

Ostalo je do kraja 2:0 za domaćina.