liga nacija

Hrvatskoj VAR u 94. minuti “spasio” pobjedu protiv Škotske

Hrvatska nogometna reprezentacija u susretu je 3. kola skupine A1 Lige nacija na stadionu u Maksimiru svladala Škotsku sa 2:1 (1:1).

Škotska je povela u 33. minuti golom Ryana Christiea nakon kardinalne pogreške Luke Sučića, no samo tri minute potom na 1:1 je poravnao Igor Matanović na dodavanje Ivana Perišića da bi u drugom poluvremenu Hrvatsku u vodstvo doveo Andrej Kramarić u 70. minuti pospremivši jedan odbijanac u mrežu.

Škotska je preko Adamsa došla do pogotka u 94. minutu utakmice, ali je pregledom VAR-a utvrđeno da je bio ofsajd.

Nakon tri kola Hrvatska ima šest osvojenih bodova, kao i vodeći Portugal koji od 20.45 sati gostuje kod Poljske koja je treća s tri boda, dok je Škotska na dnu bez bodova.

Za tri dana Hrvatska će u 4. kolu gostovati kod Poljske u Varšavi.