ubacio 20 poena

Luka Garza protiv San Antonija odigrao utakmicu karijere u NBA ligi

Blagdansko ozračje na ulicama Sarajeva
22.12.2020., Sarajevo, Bosna i Hercegovina - Blagdanski ukrasene glavne ulice u Sarajevu.rPhoto: Armin Durgut/PIXSELL

Ovo je bila tek druga utakmica Garze ove sezone u kojoj je dobio više od dvadeset minuta na parketu

Bh. košarkaš Luka Garza je u ubjedljivom porazu svog Detroita od San Antonija (109:144) ostvario učinak karijere.

Garza je odigrao sjajnu partiju postigavši 20 poena uz šest skokova i dvije asistencije. Ovo je bila tek druga utakmica Garze ove sezone u kojoj je dobio više od dvadeset minuta na parketu, te je iskoristio priliku na najbolji način.

Kod Pistonsa u sinoćnjem meču efikasniji od Garze bili su samo Diallo (28 poena) i Bey (23 poena). U pobjedničkoj ekipi najviše koševa postigao je Keldon Johnson 23.

Garzinu sjajnu partiju možete pogledati na ovom LINKU.

Garza je nedavno dobio državljanstvo Bosne i Hercegovine, te bi u narednim mjesecima mogao i zvanično postati reprezentativac BiH.